Torneo VIII Edición

O Tempo en Boiro

Patrocinadores

Clica nas imaxes para ver os menús
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Obsequios de

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Acceso



CADRO DE HONRA

REMATOU A VIII EDICIÓN DO TORNEO DE FÚTBOL BASE DO ABANQUEIRO S.D.

ESPERAMOS QUE TODOS CANTOS ASISTICHEDES, TANTO DEPORTISTAS E TÉCNICOS COMO PÚBLICO, DISFRUTÁRADES CO FÚTBOL DESTES PEQUENOS GRANDES XOGADORES.

 

CADRO DE HONRA:

CATEGORÍA

TROFEO/MENCIÓN

XORNADA DO SÁBADO 14

PREBENXAMÍN

CAMPEÓN: U.D. SANTA MARIÑA

SUBCAMPEÓN: E.D. VAL MIÑOR

3º CLASIFICADO: URAL F.C.

4º CLASIFICADO: CATOIRA S.D.

MÁXIMO GOLEADOR: HUGO TABOAS (U.D. SANTA MARIÑA)

EQUIPO MENOS GOLEADO: CATOIRA C.F.

MELLOR XOGADOR DA FINAL: ADRIÁN ALONSO (E.D. VAL MIÑOR)

MELLOR PORTEIRO DA FINAL: JERAI CEDEIRA (E.D. VAL MIÑOR)

XORNADA DO DOMINGO 15

BENXAMÍN

 

CAMPEÓN: F.C. PORTO

SUBCAMPEÓN: BERTAMIRÁNS F.C.

3º CLASIFICADO: R.C.DEPORTIVO DE LA CORUÑA

4º CLASIFICADO: E.D.X. OROSO

MÁXIMO GOLEADOR: TOMAS FERREIRA (F.C. PORTO)

EQUIPO MENOS GOLEADO: E.D.X. OROSO

MELLOR XOGADOR DA FINAL: ANDRE MONTEIRO (F.C. PORTO)

MELLOR PORTEIRO DA FINAL: JOAO FRANCISCO MENDES (F.C. PORTO)

XORNADA DO SÁBADO 14

ALEVÍN

CAMPEÓN: R.C.DEPORTIVO DE LA CORUÑA

SUBCAMPEÓN: E.D. VAL MIÑOR

3º CLASIFICADO: E.D.X. OROSO

4º CLASIFICADO: R.C.SPORTING DE GIJÓN

MÁXIMO GOLEADOR: DARÍO MARTÍNEZ (E.D.X. OROSO)

EQUIPO MENOS GOLEADO: R.C. DEPORTIVO DE LA CORUÑA

MELLOR XOGADOR DA FINAL: CHUCAS (R.C. DEPORTIVO)

MELLOR PORTEIRO DA FINAL: HUGO RÍOS (R.C. DEPORTIVO)

XORNADA DO DOMINGO 15

INFANTIL

CAMPEÓN: R.C.DEPORTIVO DE LA CORUÑA

SUBCAMPEÓN: SANTIAGO DE COMPOSTELA C.F.

3º CLASIFICADO: ATL. FÁTIMA

4º CLASIFICADO: SILLEDA C.F.

MÁXIMO GOLEADOR: MANU (R.C. DEPORTIVO)

EQUIPO MENOS GOLEADO: R.C. DEPORTIVO DE LA CORUÑA

MELLOR XOGADOR DA FINAL: PICHU (R.C. DEPORTIVO)

MELLOR PORTEIRO DA FINAL: BAÑA (R.C. DEPORTIVO)

 

TROFEO AO ÁRBITRO MELLOR VALORADO POR TÓDOLOS ADESTRADORES: JULIÁN BUJÁN